• Atletika

U Beogradu je 29. i 30. siječnja održano državno prvenstvo Srbije u atletici.

Prvenstvo je bilo otvoreno i za natjecatelje i natjecateljke izvan Republike Srbije, koji su na taj način mogli testirati svoju fizičku spremu.

Una Ban je nastupila van konkurencije.

U utrci na 60 metara bila je najbrža, dok je u štafetama 4x200 i 4x400 oborila državne rekorde BiH, zajedno sa svojim kolegicama.

Una je odlična atletičarka, trkačica na kraće staze. U BiH je već osvojila sve što se moglo osvojiti, obara rekorde, a uskoro ju očekuju i međunarodna natjecanja.

Uz to, uspijeva uklopiti i školske obaveze, te je odlična učenica.