• Druga liga FBiH - Zapad

foto : arhiv

NK Brnjaci upisao je šestu prvenstvenu pobjedu.

U okviru 15. kola Brnjaci su dočekali NK Vlašić Turbe i ostvarili pobjedu rezultatom 2-1.

Brnjaci su poveli u četvrtoj minuti preko Dražena Mijića.Gosti su poravnali u 31.minuti preko Kestena.

Do predaha domaći tim je ponovo stigao u vodstvo. Strijelac je bio Ajdin Nuhić s bijele točke.

U drugom dijelu Brnjaci su bili bolji, ali nisu uspjeli postići novi pogodak. Na kraju nova pobjeda za skok na osmo mjesto prvensvene ljestvice.

Iako je ovo posljednje kolo jesenskog dijela prvenstva, Brnjaci mogu napredovati za dva mjesta. Za vikend dočekuju Podgrmeč u zaostaloj utakmici.