• Druga liga FBiH - Zapad

U okviru 13.kola Druge lige FBiH dočekali su momčad Brekovice.

Domaći tim bio je uvjerljiv i slavio je 4-1.

Brnjaci su poveli nakon greške gostujuće obrane. Branič Brekovice promašuje loptu,a Selvedin Karasalihović takve greške ne propušta. U 28.minuti nakon lijepe akcije Malik Mujić zabija za povećanje prednosti domaćina.

U posljednjih deset minuta prvog dijela mlada ekipa Brekovice se oslobodila, te nekoliko puta ozbiljno zaprijetila, ali Edin Bejtić odlično brani.

Tek što se krenulo sa centra u drugom dijelu Dražen Mijić rutinski pogađa za 3-0. No, gosti se nisu predavali i u 48.minuti preko Džaferovića smanjuju na 3-1.

Sve dvojbe oko pobjednika riješio je danas raspoloženi Mijić pogotkom iz slobodnog udarca u 70.minuti.

Vrijedi spomenuti da je i pored četiri primljena pogotka najbolji igrač gostiju bio vratar Almin Abdihodžić.