• Liga prvaka

liga prvaka 620x330

Odigrani su susreti četvrtog kola Lige prvaka u skupinama od E do H.

Chelsea je pogotkom Zyjecha savladao Malmo. Iako je dominirao tijekom cijelog susreta, londonski tim je slavio tek minimalnim rezultatom.

U ovom susretu Juventus je ovjerio prolaz dalje pobjedom nad Zenitom rezultatom 4-2.Dybala je postigao dva pogotka, po jedan su dodali Chiesa i Morata. Bonucci je postigao autogol, a drugi pogodak za Zenit djelo je Azmouna u sudačkoj nadoknadi.

Atalanta i Manchester United remizirali su u derbiju rezultatom 2-2. Atalanta je povela preko Iličića, Ronaldo je donio poravnanje Crvenim vragovima. Zapata je ponovo donio vodstvo timu iz Bergama, ali sjajni Ronaldo u 90.minuti spašava United i Solskjaera.

Villareal je rutinski savladao Young Boys pogocima Capouea i Danjume.

Bayern je ponovo bio uvjerljiv. Sa 5-2 pobijedili su Benficu. Briljirao je Lewandowski sa tri pogotka i asistencijom, a promašio je i kazneni udarac.Sane i Gnabry postigli su preostale pogotke, a za Benficu su zabijali Morato i Nunez.

Barcelona je pobijedila u Kijevu pogotkom Ansu Fatija.

Najveće iznenađenje priredio je Lille pobjedom u gostima kod Seville. Andalužani su poveli preko Ocamposa, ali je aktualni prvak francuske preokrenuo preko Davida i Ikonea.

Wolfsburg je savladao RB Salzburg sa 2-1. Baku je rano doveo Vukove u prednost, ali do poluvremena Wober zabija za poravnanje. Početkom drugog dijela Nmecha donosi krucijalnu prednost domaćinima.