• Uvjerljiva pobjeda

NK Kiseljak nastavlja utrku za prvaka Druge lige FBiH. Danas je na Stadionu hrvatskih branitelja gostovala Sloga iz Bosanske Otoke. Kiseljačani su ih ispratili sa "stolnoteniskim diskom", odnosno pobjedom rezultatom 6-0.

Od samog početka vidjelo se da će utakmica biti jednosmjerna ulica.Pritisak domaćina urodio je plodom u 29.minuti, kada je mrežu gostiju zatresao Danijel Tomić. U 37. Marijo Slišković donosi Kiseljaku 2-0. Isti nogometaš u 40.zabija za lagodnih 3-0.Slišković je najbolji strijelac kluba.

Danijel Tomić postigao je pogodak za 4-0.Toni Škoro zabija za 5-0.

Kapetan Vlatko Bošnjak u 82.minuti postavlja konačnih 6-0.

Kiseljak je dva boda iza Iskre. Nakon deset kola, izabranici Spomenka Bošnjaka skupili su 24 boda.

U narednom kolu Kiseljak gostuje kod NK Vitez.