• Košarka

Cedevita junior je do treće pobjede u Premijer ligi Hrvatske stigla u četvrtom kolu. Zagrebački košarkaši nadigrali su Osijek rezultatom 93-79.

Osijek je bio bolji u prvom poluvremenu, i nakon dvadeset minuta imao pet poena prednosti.

U drugom dijelu momentum se okrenuo na stranu domaćina, koji je na krilima Kiseljačanina Ivana Miličevića i na kraju uvjerljivo slavio.

Miličević je u igri proveo 28 minuta i 21 sekundu. Postigao je 19 poena. Imao je 4/4 šut za dva poena, 3/6 za tri poena i 2/2 slobodna bacanja. Dodao je i četiri skoka, dvije asistencije i jednu blokadu.

Uz Filipovića, bio je najefikasniji pojedinac susreta.

U narednom kolu u srijedu Cedevita gostuje kod Šibenke.