• Omladinske lige

FOTO : Vitez.info

Cicibani NK Brnjaci u prvom kolu Lige cicibana grupa A poraženi su na gostovanju u Vitezu. Bolji su bili vršnjaci iz NK Rijeka Kolibrići rezultatom 7-3.

Do šeste minute je domaćin vodio 2-0 pogocima Andreasa Sučića. U 10.minuti kapetan Brnjaka Ivor Perić smanjuje na 2-1.No, već u narednom napadu Ivan Bilandžija vraća svom timu dva pogotka prednosti. Isti igrač u 16.minuti zabija za lagodnih 4-1

Brnjaci se ponovo vraćaju u 23.minuti kada na 4-2 smanjuje Džan Mutap.U 25.domaćin dolazi do 5-2 drugim pogotkom Sučića.

Nezaustavljivi Bilandžija u 26.minuti kompletira hat-trick pogotkom za 6-2. Mutap je svojim drugim pogotkom smanjio na 6-3, a Bilandžija postavlja konačnih 7-3.

Pioniri su u drugom kolu teško stradali na svom terenu od Fojnice. Fojničani su jučer bili puno bolji protivnici i slavili su sa 0-4.

Hat-trick za pobjedničku momčad postigao je Mirza Klisura, dok je jedan pogodak dodao Hamza Klisura.

Kadeti su u svom premijernom nastupu poraženi 4-1 od FK Lašva.

Davor Bavrka doveo je Lašvu u vodstvo. Isti igrač zabija i za 2-0.

U 18.minuti kapetan Brnjaka Andrija Barišić zabija za smanjenje prednosti domaćina na 2-1.

U drugom dijelu preko Alispahića i Keške Lašva rješava pitanje pobjednika.