• Druga liga FBiH - Zapad

NK Kiseljak nastavlja marširati kroz Drugu ligu FBiH. U petom kolu stigla je i peta pobjeda. Kiseljačani su deklasirali momčad Elektrobosne iz Jajca sa 5-1 pred stotinjak gledatelja.

Aldin Fejzić doveo je Kiseljak u vodstvo u devetoj minuti. U 23. kapetan Vlatko Bošnjak potvrđuje sjajnu formu pogotkom za 2-0. Četiri minute kasnije Stefan Bošnjak zabija za 3-0 i praktički rješava utakmicu. Gosti uspijevaju smanjiti preko Džanana.

Kiseljak je u drugom dijelu utakmicu uveo u mirne vode. Do kraja su još dvije lopte završile u mreži Elektrobosne. Marijo Slišković je u 64.minuti ušao s klupe i postigao dva pogotka za potvrdu nove pobjede svog kluba.

Kiseljak je lider sa maksimalnih 15 bodova i gol-razlikom 15-3, Iskra ima isti broj bodova i gol-razliku 16-5.