• Četvrto kolo

FOTO : NK Brnjaci/arhiv

Brnjaci su stigli do druge prvenstvene pobjede a pritom su i bitno popravili gol-razliku. Ekipa Marka Batarila slavila je 4-0 na svom terenu protiv Krajišnika iz Velike Kladuše.

Bila je to fer i korektna utakmica, u kojoj je domaćin dominirao od samog starta. U 17.minuti Brnjaci vode pogotkom Karasalihovića. Isti nogometaš je u drugom dijelu povećao prednost svog tima, da bi u 64. defanzivac Mateo Duno pogodio za lagodnih 3-0.

Konačnih 4-0 postavio je sjajni Selvedin Karasalihović, koji je tako kompletirao svoj prvi hat-trick u Drugoj ligi FBiH.

U narednom kolu Brnjaci putuju u Bužim na noge Vitezu.