• Malonogometni turnir

Ekipa Ceste company osvojila je Ožujsko futsal kup u Podastinju. Cestari su vratili naslov u Kiseljak nakon 2019.godine.

Finalni susret igrali su protiv ekipe Se-Pal, sastavljene od sjajnih haklera iz Tešnja. Regularni dio završen je 1-1. Se-Pal je poveo preko Mujkića, Ceste su poravnale preko Ivičevića. Ivičević je 9 minuta prije kraja dobio i drugi žuti karton.

U raspucavanju Bencun brani dva udarca i donosi titulu svojoj momčadi. Upravo je Darijo Bencun i proglašen najboljim vratarom turnira.

Ceste su imale i veliki vjetar u leđa s tribina.

Treće mjesto osvojila je ekipa Sen su/Al Hana apoteke, koja je također nakon raspucavanja pobijedila FK Kralupi. Ekipa Sen su/Al Hana je nakon utakmice nagrađena velikim pljeskom od strane publike.

Najbolji igrač večeri je Haris Halilović iz ekipe Se-Pal. Najbolji igrač turnira je Edis Sarajlić iz ekipe Ceste company, dok je najbolji strijelac Belmin Hajdić iz ekipe Se-Pal.

Također, ni gledatelji nisu otišli praznih ruku. Izvlačena je tombola sa bezbroj lijepih nagrada, među kojima i glavna : obuka za polaganje B kategorije u Autoškoli Mice Kiseljak.

Pregršt sjajnih pogodaka, driblinga i obrana viđeno je tijekom 20 dana natjecanja. Nastupile su čak 32 ekipe, među kojima su i futsal reprezentativci Bosne i Hercegovine. Turnir u Podastinju podigao je letvicu visoko,apetiti rastu iz godine u godinu i jasno je da je ovaj turnir jedan od najboljih u državi.