• Davor Topić

Za vikend je u Jablanici održana cestovna utrka pod nazivom "Začepi i trči". Glavna trka bila je na stazi od 5 kilometara sa blagom uzbrdicom, dok su također organizirani i polumaraton te dječja utrka.

Prvo mjesto u utrci na 5 kilometara pripalo je Berinu Mušanoviću, drugi je bio Mustafa Jamak. Treće mjesto osvojio je Kreševljak Davor Topić, koji je tako ostvario još jedan sjajan uspjeh. Topić se za utrke priprema tijekom cijele godine, a biva nagrađen i odličnim rezultatima. Postavka staze u Jablanici mu je odlično odgovarala, te je kroz cilj prošao treći s vremenom 16:40. Nastupilo je 120 natjecatelja u ovoj kategoriji.

Naredna utrka za ovog sportaša na rasporedu je u Kiseljaku, koji je možemo reći i domaći teren. Topić će učiniti sve kako bi popravio prošlogodišnji rezultat, a sigurno će biti i u užem krugu favorita.