• Kolo prije kraja

pioniri beta

Pioniri BetaCluba osvojili su prvo mjesto u Ligi KS, grupa B. Izabranici Slobe Novakovića savladali su Novi Grad sa 1-5 i tako potvrdili prvo mjesto kolo prije kraja natjecanja.

Očekivao se puno neizvjesniji susret u sudaru prve i treće momčadi prvenstva, no od samog starta na terenu je bila samo jedna momčad. Svi pogoci BetaCluba plod su odlične kombinatorike i timske igre, a u strijelce se upisalo pet različitih nogometaša.

Dominik Tuka, Bruno Oroz, Vito Medić, Ivano Babić i Tahir Karahmet bili su strijelci u ovoj visokoj pobjedi.

Predpioniri su u tvrdoj utakmici s minimalnih 0-1 poraženi od Slavije.

Uspješni su bili i oni najmlađi, pjetlići. Oni su sa 2-0 pobijedili Novi Grad. Pogotke su postigli Emilio Andrijević i Ante Biletić.

Čestitamo dečkima, treneru i stručnom stožeru na velikom uspjehu.