• Uvjerljiva pobjeda

Osim pionira, pobjedu nad Busovačom upisali su i predpioniri Brnjaka. Oni su bili uvjerljiviji, i pobijedili su domaćine s 4-1.

Brnjaci su poveli u 23.minuti a strijelac je bio Ivo Joshua Martinčević. Dvije minute kasnije Adin Litrić udvostručuje prednost gostiju.U 29.minuti već je 0-3. Treći pogodak djelo je Andreja Cvjetkovića.U 41.minuti Martinčević svojim drugim pogotkom praktički rješava utakmicu.

Domaćin je uspio postići tek počasni pogodak preko Larisa Dizdarevića u 58.minuti.

Za Brnjake je , već standardno, nastupila i jedna djevojčica. Anđela Perić odigrala je još jedan sjajan susret, i pokazala kako se sa svojim nogometnim vještinama može nositi i sa dječacima.