• Bez primljenog pogotka

kadeti slavlje

Kadeti Nogometnog kluba Kiseljak deklasirali su Krivaju u okviru 26. kola Omladinske lige Centar 2. Izabranici Igora Antića slavili su 8-0.

Luka Čelan doveo je Kiseljak u vodstvo u drugoj minuti. Dorijan Drljepan povećava prednost na 2-0. Do poluvremena je Patrik Cvijanović postigao i treći pogodak, za uvjerljivu prednost nakon 45 minuta. Početkom drugog dijela Drljepan zabija za 4-0, a u 50. kapetan Cvijanović diže prednost na 5-0.

Usprkos izmjenama, nije se gubio ritam i koncentracija je bila na visokom nivou. U 65.Čelan svojim drugim pogotkom donosi 6-0. Drljepan je deset minuta kasnije upotpunio hat-trick, a konačan rezultat postavio je Harun Bulut.

Juniori su bili upola manje uvjerljivi, slavili su 4-0. No, pobjeda niti jednog trenutka nije došla u pitanje.

U četvrtoj minuti Filip Antić dovodi Kiseljak u vodstvo. U 19.Petar Borović potvrđuje sjajnu formu i zabija za 2-0. Isti nogometaš u 31. zabija i za 3-0, a u 43. je upotpunio i hat-trick.

U drugom poluvremenu domaćin je stao na loptu, ali gosti niti u jednom trenutku nisu ugrozili pobjedu.