• Omladinska liga Centar 2

Kadeti i juniori NK Kiseljak remizirali su u okviru 24. kola Omladinske lige Centar 2.

Obje kategorije su gubile na poluvremenu, ali su do kraja uspjele nadoknaditi zaostatak. Protivnik je bio odlična momčad NK Romari.

Kadetska momčad Romarija povela je u 32.minuti preko Petrušića. Kiseljak je pokušavao izjednačiti, ali gosti u 73.minuti preko Križanca udvostručuju prednost. Činilo se da u ovom kolu mladi nogometaši neće doći do bodova. Tračak nade za Kiseljak bio je kazneni udarac u 78.minuti, koji je u pogodak pretvorio Patrik Cvijanović. Samo minut kasnije Petrik Tomić izjednačuje rezultat na 2-2.

Gosti su imali još jednu prigodu za povratak u prednost, ali Sesar je bio na visini zadatka.

Juniori Romarija poveli su iz prve i jedine prilike na utakmici. U 38.minuti Valjan je doveo Romari u vodstvo. U drugom dijelu gledali smo igru viktorije, Kiseljak je pritisnuo protivnika, ali nedostajalo je smirenosti pred golom gostiju.

Bolja igra nagrađena je u 69.minuti, kada gosti prvu čiste jednu loptu sa crte, a potom Petar Marković dobro reagira i zabija za 1-1. Do kraja je Kiseljak pokušao doći do potpunog preokreta, no danas napad nije bio na visini.

Najbolji u redovima domaćih bio je Ivan Tadić, koji je sjajno igrao u sredini terena, prekidao gostujuće napade, i rijetko griješio u dodavanjima.