• Sport u Kiseljaku i okolici

cropped lopte

Tjedan pred Uskrs nije bio bogat sportskim događanjima.

Nogometaši Kiseljaka poraženi su od Željezničara u prijateljskom susretu 0-7. No, odlično su ušli u nastavak sezone, jer su na svom stadionu srušili FK Vitez, jednog od favorita za naslov. Kiseljak je slavio 2-0. Gosti su zabili jedan autogol, a jedan pogodak postigao je Boris Šimunić.

Kadeti NK Kiseljak odigrali su neriješeno sa NK Vitez u gostima. Bilo je 1-1 a jedini pogodak za Kiseljak postigao je Antonio Dilber. Juniori su pobijedili istog protivnika 0-4. Petar Borović je postigao dva pogotka, a po jedan Filip Antić i Petar Marković.

Nešto ranije, kadeti i juniori odigrali su još jedno kolo protiv Borca iz Jelaha. Kadeti su izgubili 1-2, jedini pogodak postigao je Antonio Dilber. Juniori su odigrali 1-1, a pogodak je postigao Filip Antić. Ivan Tadić nije pogodio s bijele točke.

Vedran Milošević slavio je u četvrtom kolu Carlsberg snooker lige u Kiseljaku. Milošević je u finalu pobijedio Nedžada Emšu. U ukupnom poretku vodi Ivan Kristić, prate ga Milošević i Emšo.

Juniori Željezničara pobijedili su FK Sarajevo u velikom derbiju. Za Plave s Grbavice igrao je i David Grubešić do 78.minute.

Nogometaši Sarajeva slavili su nad Širokim Brijegom, za koji je igrao Kristijan Medić. Ivan Grgić nije bio u zapisniku.

FK Slavija je deklasirana na gostovanju kod FK Ljubić, a Nikola Baban odigrao je cijeli susret.

Krupa je remizirala s Tuzlom city 1-1, Marin Galić je odigrao cijeli susret.

Marin Pongračić ostao je na klupi u pobjedi Wolfsburga nad Kolnom.

Dominik Alois Oroz ostao je na klupi u pobjedi Vitessea nad Twenteom.

Stipo Marković ostao je na klupi u porazu Lokomotive od Hajduka.

Petar Bojo odigrao je 70 minuta u porazu Željezničara od Slobode, zaradio je i žuti karton.

Petar Slišković zbog ozljede nije bio u kadru Turkgucu Munchena, koji je pobijedio Wehen.

Juniori Rudara iz Kaknja slavili su 3-2 protiv Famosa, a jedan pogodak postigao je i Osman Bulut.

Austra Klagenfurt je odigrala bez pogodaka s Floridsdorferom, a Darijo Pecirep nije bio u sastavu.