• Omladinska liga Centar 2

juniori pobjeda

Kadeti NK Kiseljak drugo kolo zaredom nisu upisali pobjedu. Remizirali su kod NK Vitez 1-1.

Bio je to susret 23.kola Omladinske lige Centar 2. Kiseljak je poveo u 15.minuti pogotkom Antonija Dilbera s bijele točke. U 25.minuti preko Petrovića Vitez je poravnao.

Bilo je još dosta prigoda s obje strane po teškom terenu, no na kraju je završeno podjelom bodova.

Juniori su pobijedili istog protivnika s visokih 0-4. Nakon prvog poluvremena bez pogodaka, u drugom su izabranici Marija Galića deklasirali Vitežane. Kiseljak je poveo u 47.minuti preko Petra Borovića. Sjajni Borović je u 82.minuti udvostručio prednost gostiju pogotkom sa 25 metara u same rašlje.

Domaćin je onda pritisnuo ,  a to je Kiseljak kaznio s još dva pogotka. U strijelce su se upisali Petar Marković i Filip Antić.