• Pala Iskra

Dan je bio uspješan i za mlade košarkaše KK Kiseljak.U akciji su bili kadeti i juniori, koji su u okviru lige ugostili Iskru.

U kadetskoj konkurenciji, prvo poluvrijeme bilo je izjednačeno. Kiseljak je na predah otišao samo s jednim poenom razlike. U drugom dijelu domaćin je zaigrao puno bolje, šut je proradio i Kiseljak je na kraju uvjerljivo slavio 67-36.

Juniori su imali težak zadatak, jer je juniorski tim Iskre vodeći u ligi. Iskra je vodila tri četvrtine, činilo se da idu prema novoj pobjedi. U posljednjoj dionici Kiseljak preuzima konce, pojačava igru u obrani i vraća susret u egal. Nakon nekoliko isforsiranih promašaja, jasno je da su košarkašima iz Bugojna drhtale i ruke, a domaći momci to su znali iskoristiti. Kiseljak je na kraju pobijedio 47-46, dakle sa pola koša razlike.

Iskra u posljednjoj dionici nije postigla niti jedan poen. Tek je ovo drugi poraz vodeće momčadi lige.

Vrijedi istaknuti i fer i korektnu igru gostiju, na čelu s trenerom Kovačevićem.