• Omladinska liga Centar 2

Kadeti NK Kiseljak upisali su pobjedu u okviru 19.kola Omladinske lige Centar 2. U zanimljivom susretu slavili su na gostovanju kod Fortune u Zenici 2-3.. Dorijan Drljepan doveo je Kiseljak u vodstvo u 23.minuti. Pred kraj prvog dijela kapetan domaćih Đulan s bijele točke izjednačuje rezultat na 1-1.

Drljepan je na početku drugog poluvremena ponovo doveo Kiseljak u vodstvo. U 62.minuti Fortuna se ponovo vraća. Strijelac je ovoga puta bio Ismić. No, domaći nisu imali rješenje za sjajnog Drljepana , koji je u 78.minuti postigao i treći pogodak. Do kraja se Fortuna nije uspjela vratiti. Kapetansku vrpcu na ovoj utakmici nosio je Antonio Barišić.

Trinaesta je ovo ovosezonska pobjeda kadeta.

I juniori su slavili identičnim rezultatom. Hajdarević je doveo domaće u vodstvo u 16.minuti. No,slavlje je potrajalo kratko.Tek što se krenulo sa centra, Filip Antić vraća stvari na početak. Od 32.minute Kiseljak vodi.Strijelac je bio Marcel Liješnić. Pred kraj prvog dijela domaćima je dosuđen kazneni udarac, ali udarac s bijele točke Čizmića pročitao je Raguz.

Domaćin je poravnao u 49. minuti preko Babića. Pobjedu gostima donio je sjajni Marcel Liješnić u 86.minuti, a dvostruki strijelac gol je proslavio žustro.