• Savladali Zagreb

HFOTO : hajduk.hr

Hajduk je posljednji četvrtfinalist Kupa Hrvatske. Splićani su u gostima kod Zagreba slavili 0-3.

U prvom poluvremenu Hajduk je bio bolji, ali nisu uspjeli konkretizirati terensku nadmoć. U drugom dijelu ulaskom Fossatija i Livaje Hajduk je postao bolji, čvršći, napadi su bili povezaniji.

Ubrzo su i poveli preko Jaira. Prethodno je Todorović probio desnu stranu, udarac Kačaniklića je odbijen do Brazilca koji na prazan gol zabija . Uskoro je bilo i 2-0, Livaja je lijepo pogodio iz slobodnog udarca. Konačnih 3-0 postavio je Jairo, nakon solo-prodora.

U četvrtfinalu Hajduk će gostovati kod Gorice. Sutra se već igraju prva dva susreta četvrtine finala, a sastaju se Dinamo i Slaven Belupo te Osijek i Rijeka,