• Prijateljski susret

Rukometaši Kiseljaka uspješno su savladali prvu prepreku u sklopu priprema za nastavak sezone. Kiseljačani su na gostovanju u Novoj Biloj pobijedili domaćina 33-30.

Prvo poluvrijeme je bilo odlično. Obrana čvrsta, napad s raznovrsnim rješenjima. Kiseljak je u prvom dijelu primio samo 10 pogodaka, a postigao 19. U drugom, priliku su dobili svi igrači, i oni iz drugog plana. Debitirao je i mladi Kubiček. Rezultiralo je to smanjenjem zaostatka domaćina na tri razlike, što je prihvatljivo za Novobiljane. Završilo je 33-30.

Slišković,Gojsilović, Bošnjak , Drljo bili su na standardno visokom nivou.

U prvom poluvremenu obrana je bila na visokoj razini. U drugom došlo je do opuštanja, primljeno je čak 20 pogodaka, te je to najlošija točka pobjede. Na tome će se raditi na treninzima. Bez obzira što je u drugom dijelu igrao miješani sastav, moralo je to bolje izgledati. Vratar Jelonjić je u drugom poluvremenu bio fantastičan.

Iz RK Kiseljak su se zahvalili domaćinima na gostoprimstvu i lijepom druženju, te istaknuli nadu o skorom ponovnom viđenju. Prije početka sezone, RK Kiseljak će odigrati još najmanje jednu prijateljsku utakmicu.