• Osmina finala

Nastavljaju se redati pobjede gostujućih ekipa u prvim utakmicama osmine finala Lige prvaka. Od šest odigranih susreta, u pet su slavili gosti.

Sinoć je Bayern bez većih problema savladao Lazija sa 1-4. Bavarci su poveli u devetoj minuti. Grešku Musacchija iskoristio je Lewandowski za 0-1. Do poluvremena su preko Muisale i Sanea već osigurali pobjedu. U 47. Acerbi je postigao autogol za 0-4, a počasni pogodak za ekipu iz Rima djelo je Corree.

U tvrdoj utakmici Chelsea je savladao Atletico Madrid sjajnim pogotkom Girouda. Francuski 35-godišnjak je škaricama matirao Oblaka. Dugo se gledao VAR, jer se trebalo ustanoviti je li Hermoso dodao do Girouda. Ustanovilo se da jeste, a to je značilo da napadač Plavaca nije bio u zaleđu.

Večeras se igraju posljednje dvije utakmice osmine finala (prve utakmice).

Sastaju se Atalanta i Real Madrid te Borussia Monchengladbach i Manchester City. Sve četiri ekipe igraju atraktivan i oku dopadljiv nogomet, te s pravom ljubitelji nogometa očekuju prave golijade.