• Dvoznamenkasta razlika

Sjajni su danas bili mladi rukometaši RK Kiseljak, godište 2007. i mlađi. Na svom terenu deklasirali su vršnjake iz RK Optimist iz Rame rezultatom 26-15.

Obistinilo se ono što smo i pisali, da su dečki sjajno radili na treninzima, a trud se isplatio i na terenu. Izabranici Marija Nikačevića odigrali su odlično i u obrani i u napadu, sve je išlo od ruke. Ono što je najbitnije, svi igrači su opravdali očekivanja i ispunili zadatke.

Gosti su poveli u prvom napadu, no onda Kiseljak pravi seriju 5-0 i već nakon 10 minuta se odljepljuje od protivnika. Do poluvremena je prednost samo rasla, da bi se na predah otišlo pri rezultatu 13-5.

U drugom dijelu malo je pao ritam u obrani, ali je zato napad nastavio rešetati. Priliku su dobili i igrači iz drugog plana, koji su također pokazali da zaslužuju nositi dres RK Kiseljak.

Marko Grabovac 11 se puta upisao u strijelce, Valentin Jurišić 10. Leon Vujica i Danijel Šunjić dodali su po dva pogotka, Luka Buzuk 1. Moramo spomenuti i ostale sjajne dečke : Noa Klarić,Slaven Pravdić,Leo Tuka,Stefan Duno, Antonio Duno,Petar Dadić,Tomas Novak, Ivan Kepić,Ivano Elpez,Leo Duno,Matej Klarić.

Predsjednik kluba Bruno Klarić za Artinfo ističe kako je ponosan na mlade rukometaše, ali i dodaje kako je znao da će se kvalitetan i predan rad isplatiti. Također, zahvaljuje se treneru Nikačeviću, koji vrijedno radi s ovom mladom ekipom.