• PROTIV BOLOGNE

Pucao je Šveđanin s bijele točke u donji lijevi kut, obranio je Skorupski, ali sve je pratio sjajni Rebić koji je dotrčao do lopte i pospremio ju u mrežu za 1-0 u 26. minuti...

Nakon dva poraza zaredom od Atalante i Intera, Milanu je prijeko potrebna pobjeda kako bi podignuo samopouzdanje i vratio se na pobjednički kolosijek. A krenulo je sjajno i to zahvaljujući našem Anti Rebiću.

Milan gostuje kod Bologne u 20. kolu Serie A, a Rossoneri su poveli u 26. minuti golom Rebića nakon uvjerljive dominacije. Dijks je vukao Leaa za ruku u svom kaznenom prostoru, a to nije promaknulo sucu Doveriju koji je pokazao na bijelu točku. Loptu je namjestio Zlatan Ibrahimović, hladnim pogledom prostrijelio je golmana Skorupskog, ali Poljaka to nije uplašilo već mu je sjajno skinuo.

Pucao je Šveđanin u donji lijevi kut, obranio je Skorupski, ali sve je pratio sjajni Rebić koji je dotrčao do lopte i pospremio ju u mrežu za 1-0. Zagrlio ga je Zlatan i odahnuo jer je skoro upropastio veliku šansu protiv čvrste Bologne.

Hrvatskom reprezentativcu je ovo drugi gol ove sezone nakon što je krajem prosinca zabio u pobjedi nad Lazijem, a ovo je dokaz kako se polako diže u formi.

Inače, Milanu je ovo bio čak 13. penal u Serie A ove sezone, a Ibrahimović je promašio već treći penal, no mora zahvaliti Rebinhu jer je njegov promašaj pretvorio u gol.

Mario Mandžukić se oporavio od ozljede zbog koje je propustio utakmicu protiv Intera pa priliku protiv Bologne čeka s klupe, prenose 24sata.