nk-kiseljak-porazNK Kiseljak izgubio i na domaćem terenu

nk-kiseljak-poraz

Nogometni klub Kiseljak u nedjelju je izgubio od ekipe NK Mladost u utakmici 14. kola Prve županijske nogometne lige.

Nakon prošlotjednog poraza od Busovače, Kiseljačani su se pokušali vratiti na pobjedničke staze, i bili blizu cilja. Rezultatom 2:3,uz bolju igru u prvom poluvremenu, Kiseljak je ipak izgubio. Za domaću ekipu golove su dali Marko Kristić i Mario Slišković.

Utakmicu su osim dva penala na obje strane dodatno začinila i dva crvena kartona. Iz ekipe Kiseljaka krivac je bio Mirza Junuzović sa dva žuta odnosno crvenim kartonom. Kiseljačani i sljedeće, 15. kolo igraju na domaćem terenu.