• Izviđač slavio

Rukometaši Kiseljaka porazom od Izviđača zaključili su polusezonu. Polusezona se ipak može ocijeniti kao uspješna. Upisane su tri pobjede i tri poraza, no vidljiv je strahovit napredak u igri. Široki Brijeg i Izviđač nekada su lako pobjeđivali, no sada su se za pobjede protiv Kiseljaka dobro oznojili. Što više, nedostajala je duža klupa i malo smirenosti da Kiseljak pokupi bodove u tim gostujućim ogledima.

U Ljubuškom je Kiseljak odigrao odlično prvo poluvrijeme. Imali su nekoliko napada i za vodstvo, ali malo srljanja donijelo je Izviđaču dva razlike na poluvremenu.I u drugom dijelu Kiseljak je igrao dobro, držali su egal sa domaćom ekipom. Tek pred kraj susreta domaćin se uspio malo odlijepiti, i naposljetku slaviti 34-31.

Antonio Marković dobro je izrešetao Izviđač, postigao je 10 pogodaka. Ahić je dodao osam, Jelonjić je obranio 12 udaraca.Slišković i Klarić dodali su po tri pogotka, Bošnjak 4,Gojsilović 2 , Komšić 1.

Kiseljačani sada idu na zasluženu stanku, a nastavak prvenstva otvaraju protiv Zrinjskog u Mostaru.