• 1/8 finala

Ovaj tjedan igraju se susreti osmine finala Kupa Bosne i Hercegovine u futsalu. Prošlosezonski finalist GFC Sarajevo oprostio se od natjecanja u ovoj ranoj fazi.

Sarajlije su na gostovanje kod Belog anđela, prvoligaša Republike Srpske, otputovale bez nekoliko bitnih igrača.No, pogocima Nedžada Hodžića i Josipa Bilića nakon 20 minuta vodili su 0-2. Domaćin je smanjio u 22.preko Filipića, a u 28.vratio stvari na početak golom Miljkovića.Minut kasnije Jevtić je doveo Beli anđeo u vodstvo.

Gosti su se pokušali vratiti , no domaćin je to kaznio s još dva pogotka preko kapetana Đokića i drugog Jevtića, Milana.