• 2/2

Sjajnu su utakmicu u trećem kolu odigrali rukometaši Kiseljaka ! Kiseljačani su razbili RA Čapljina u gostima 14-25.

Kiseljak je u goste otputovao bez nekoliko bitnih rukometaša, prije svega Markovića,Ahića,Babića,Grabovca. Ali momci koji su otišli na ovo daleko gostovanje odigrali su fantastičan susret. Već u osmoj minuti Kiseljak je imao +3, a na poluvremenu su vodili 11-5.

U drugom dijelu još su podigli tu prednost, i na kraju su i u svom drugom susretu ostvarili pobjedu s dvoznamenkastom razlikom. Domaćin je limitiran na samo 14 pogodaka, što je jako rijedak slučaj u ovoj ligi, ali i u rukometu općenito. Obrana je ponovo bila na vrhunskom nivou, jako čvrsta i kompaktna, blok je radio. A ukoliko šta prođe , na vratima je sjajni Jelonjić, koji je ponovo obranio 17 udaraca.

Najefikasniji kod Kiseljaka bio je Bošnjak sa 8 pogodaka. Slišković je dodao 6, Drljo 4, Klarić,Tolo i Gojsilović po 2, Laco 1. Ono što posebno raduje je timski duh koji vlada među igračima, ova ekipa je spremna na velike stvari. U narednom kolu u Kiseljaku gostuje RK Rvacka. Naši lavovi idu po treću pobjedu u tri susreta, i budite sigurni da će ostaviti srce na terenu da to i ostvare.

Dvije utakmice , ukupna gol-razlika +23, 59 postignutih i 36 primljenih pogodaka. Zasad sve izgleda sjajno, igrači dobivaju na samopouzdanju, i srcem se bore za svoj grad i klub.