• Po jedan bod

Real Madrid i Inter su i nakon dva kola bez pobjede u Ligi prvaka. Stvari se odvijaju tako da je vrlo moguće da će jedna od ove dvije ekipe napustiti natjecanje već nakon grupne faze.

Inter je remizirao sa Shaktharom bez pogodaka. Izabranici Antonia Contea stvorili su čitav niz prilika, ali nisu zabili. Dvaput su pogodili gredu, vratar domaćih je obranio 4 udarca, Lautaro je promašio prazan gol. Na kraju 0-0.

Real se jedva uspio vratiti i osvojiti bod protiv Borussije Monchengladbach. Pogocima Thurama domaćin je vodio 2-0. U 87.minuti Benzema se sjajno snašao nakon što je Casemiro vratio loptu u peterac, a bod Kraljevskom klubu donio je igrač utakmice , Casemiro, koji je zabio na asistenciju Ramosa, a prethodno je ubacio Modrić.

U ovoj skupini Shakthar je lider sa 4 boda, Inter i Monchenladbach imaju po dva, Real Madrid jedan.

U grupi D Atalanta i Ajax odigrali su 2-2. Tadić s bijele točke i Traore donijeli su Kopljanicima 0-2, ali sa dva pogotka Zapate tim iz Bergama uzeo je bod. Za drugi gol je asistirao Mario Pašalić.

Liverpool je teže od očekivanog savladao Midtylland 2-0. U 55.minuti Jota je doveo Redse u vodstvo nakon sjajne akcije. Konačnih 2-0 postavio je Salah u nadoknadi iz penala. Prethodno je Paulinho srušio Faraona, koji je sam i preuzeo odgovornost i zabio.

Liverpool ima 6 bodova, Atalanta 4,Ajax 1, autsajder Midtylland je bez bodova.

U skupini A Bayern je slavio na nezgodnom gostovanju kod Lokomotiva u Moskvi. Poveli su Bavarci preko Goretzke, nakon sjajne akcije. Bio je njemački gigant bolji, ali ni Lokomotiv se nije predavao. U 70.minuti Ze Luis je ubacio, a Miranchuk je prvi na lopti i zabija za izjednačenje.Joshua Kimnich donio je pobjedu Bayernu u 79.minuti.Sjajan okret, i prizeman udarac neuhvatljiv za vratara.

Pomalo neočekivano,Atletico Madrid i RB Salzburg priredili su pravu golijadu. Domaćin je slavio 3-2. U 29.minuti Llorente je doveo Jorgandžije u vodstvo, nakon loše reakcije vratara Stankovića. Szobozslai je u sjajnoj formi, a to je pokazao i u ovom susretu novim pogotkom za 1-1.Početkom drugog dijela Salzburg je i poveo. Berisha je šutirao, a Felipe pokušao izbiti i pospremio loptu u svoju mrežu. Atletico je poravnao nakon lijepe akcije, a strijelac je bio Joao Felix.Isti nogometaš se najbolje snašao i u 85.minuti i donio je pobjedu Simeoneovoj klapi.

Bayern ima 6 bodova, Atletico 3,Lokomotiv i Salzburg po 1.

Manchester City je pobijedio Marseille 3-0 na Velodromu. U 18.minuti Torres je doveo Građane u vodstvo, nakon greške domaćih igrača.Gundogan je nakon flipera u 75.minuti povećao rezultat na 0-2, da bi sve dvojbe oko pobjednika susreta otklonio je Sterling deset minuta prije kraja, nakon lijepe akcije.

Porto je do prvih bodova stigao pobijedivši Olympiakosa na Dragau. Vieira je doveo Porto u vodstvo nakon poigravanja gostujuće obrane. U 85.minuti Marega je ubacio, a Oliveira pored tri gostujuća igrača nalazi prostor i upućuje udarac glavom koji završava u mreži.

U ovoj skupini City ima 6 bodova, Porto i Olympiakos imaju po tri boda,Marseille je bez bodova, ali i postignutog pogotka. U ove četiri skupine samo Marseille i Midtylland nisu uspjeli niti jednom zatresti protivničku mrežu. Možda više sreće bude u međusobnom susretu.