• Bodovi ostaju u Kiseljaku

Kadeti i juniori slavili su nad Radnikom u 13.kolu Omladinske lige Centar 2.

Kadeti su u jednoj efikasnoj utakmici pobijedili vršnjake i Donjeg Vakufa 5-2. Gosti su poveli već u četvrtoj minuti preko Dževahirića. Deset minuta kasnije Marin Franković stvari vraća na početak, a u 17.minuti Kiseljak je već vodio. Gol za 2-1 postigao je Patrik Cvijanović.

Do poluvremena je zabio i Dorijan Drljepan i Kiseljačani su na predah otišli sa sigurnih 3-1.

Odmah početkom drugog dijela Karlo Mirčić postiže pogodak za 4-1, a u 53.minuti Franković svojim drugim pogotkom diže rezultat na 5-1. Do kraja gosti uspijevaju tek malo smanjiti preko kapetana Švage.

Mnogo težu pobjedu upisali su juniori. Galićevi izabranici su pobijedili 2-1, također nakon preokreta.

Draginović je doveo Radnik u vodstvo u 27. minuti. Kiseljačani su pleli mrežu oko gola protivnika, a inicijativa se isplatila u 55. minuti. Na 1-1 poravnao je Marcel Liješnić.

Pet minuta kasnije Kiseljak je potpuno preokrenuo tijek utakmice. Joker s klupe Filip Antić je nakon samo četiri minute provedene u igri zabio za 2-1.

Do kraja se rezultat nije mijenjao, i vrijedni bodovi ostaju u Kiseljaku.

Kadeti su iskoristili remi Čelika i Travnika i zasjeli su na drugo mjesto s 29 bodova, tri manje od vodećeg Travnika.Juniori su ostali na četvrtom mjestu s 25 osvojenih bodova.