• Bez nekoliko bitnih igrača

U okviru četvrtog kola Druge lige FBiH - Zapad 1 NK Kiseljak je gostovao na stadionu Jaklić u Bugojnu. Utakmica NK Iskra - NK Kiseljak završena je rezultatom 1-1.

Spomenko Bošnjak na raspolaganju nije imao nekoliko bitnih nogometaša. Nije bilo kapetana Vlatka Bošnjaka, prvog vratara Darija Bencuna, te defanzivaca Darija Tomića i Borisa Šimunića. No, svi nogometaši koji su danas dobili priliku opravdali su svoje minute.

Srčana borba ponovo je dala rezultate.Mladi tim Kiseljaka odlično je igrao, i za pristup je nagrađen bodom. Kapetansku vrpcu nosio je Asmir Čilaš.

Nakon prvih 45 minuta nije bilo pogodaka. Iskra je povela u 51. minuti preko Alispahića. No, slavlje domaćih potrajalo je svega nekoliko minuta. U 56. Ajdin Grošo vraća stvari na početak, i pokazuje da nije zaboravio tresti protivničke mreže.

Do kraja su obje momčadi imale par dobrih prilika, ali rezultat se nije mijenjao. Vrijedi istaknuti i nekoliko sjajnih obrana vratara Amara Hodžića, koji je umjesto Bencuna uskočio u sastav, i opravdao dato povjerenje.

Kiseljak je nakon četiri kola treći na tablici.

Artinfo se zahvaljuje NK Iskra na dobroj suradnji i ustupljenim fotografijama.