• Pobjeda protiv Žepča

rk_kiseljak.JPG

U sklopu priprema za nadolazeću sezonu, rukometaši Kiseljaka odigrali su prvu pripremnu utakmicu. U Gradskoj dvorani ugostili su RK Žepče, i slavili 24--23.Bila je ovo čvrsta i borbena utakmica, kao da se radi o prvenstvenoj a ne prijateljskoj.

Žepčaci igraju Prvu ligu i stabilni su.

Od početka susreta Kiseljak je bio u zaostatku. Gosti su konstantno imali 3-4 pogotka prednosti. No, dobra igra u obrani dovela je do minimalnog rezultata na poluvremenu, 13-14.

U drugom poluvremenu dosta grešaka s obje strane uzrokovanih stalnim rotacijama. Žepče se odlijepilo na 17-20 i činilo se da su blizu pobjede u ovom susretu. No, Kiseljačani ponovo dodaju gas, rade seriju 4-0 i prelaze u vodstvo. Do kraja se igra gol za gol, gosti imaju posljednji napad za izjednačenje, no Kiseljak se obranio i slavi pobjedu.

Jelonjić je bio raspoložen na golu sa čak 15 obrana. Od igrača najraspoloženiji je bio Ahić, koji se priključio iz Visokog.Zabio je 7 golova, 5 je dodao Klarić, 4 Bošnjak,3 Laco, po 2 Duno i Komšić, te 1 Gojsilović.

Prilika je pružena svim rukometašima s obje strane.

Iako je ovo bio tek prvi pripremni meč, Kiseljačani u dobrom stanju dočekuju početak nove sezone, u kojoj će očekivanja i ciljevi biti postavljeni visoko.