• Dinamo ispao

Nogometaši Dinama okončali su svoj put u Ligi prvaka. Momčad Zorana Mamića poražena je na gostovanju kod Ferencvarosa.

Iako je Dinamo bio bolja momčad, domaćin je upisao pobjedu i osigurao sebi play off. Ferencvaros je poveo u drugoj minuti. Ćivić i Nguen su probili bok, ovaj potonji je ubacio, a kapetan Lovrencsics zabija za 1-0.

Dinamo je brzo pohvatao konce , i u 23. minuti poravnao.Majer je ubacio, a nakon gužve u kaznenom prostoru Blažič i Uzuni su ugurali loptu u svoju mrežu.

No, Uzuni se iskupio u 65.minuti. Bivši nogometaš Lokomotive iskoristio je grešku Gvardiola, sjurio se prema golu Dinama i matirao Livakovića.

Do kraja je Dinamo pokušao izjednačiti , ali bezuspješno. Gavranović je imao šansu osigurati produžetak Modrima u nadoknadi, ali njegov udarac brani Dibusz.

Dinamo će natjecanje nastaviti u play off-u za Europsku ligu, koja je ipak mnogo manje plaćena nego Liga prvaka.