"Napunimo virtualne tribine"

mnk_drina.jpg

 

Malonogometni kluba "Drina" iz Goražda nastupa u Prvoj ligi FBiH. Pišu lijepu sportsku priču, a u nadolazećoj sezoni najavljuju i pohod na viši rang.

Klub je u proteklim danima pokrenuo zanimljivu akciju.

"Odlučili smo da pokrenemo akciju i da "napunimo" virtualnu tribinu . O čemu se radi , svaki pojedinac , ugostiteljski objekat , obrt ili firma koja da donaciju za klub u minimalnoj vrijednosti od 10 KM , dobit će mjesto na virtualnoj tribini koja će krasiti naslovnicu naše stranice . Akcija je otvorena do daljnjeg i svakome ko pomogne naš klub urućićemo virtualnu zahvalnicu na našem profilu i ubaciti njegovo ime na tribinu . Pošto ne možemo fizički napuniti tribinu zbog okolnosti u kojima se nalazimo sigurni smo da možemo na ovaj način", naveli su iz kluba.

Akciju su podržali i Kiseljačani. Nogometni suci Danijel Bojo i Antonio Tomić(Kreševljak koji živi u Kiseljaku) priključili su se akciji, i na simboličan način izrazili potporu zdravoj sportskoj ideji. Tim su još jednom pokazali ono što su svi znali, a to je da vole sport i da sve rade za dobrobit istog.

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
"Napunimo virtualne tribine"

mnk_drina.jpg

 

Malonogometni kluba "Drina" iz Goražda nastupa u Prvoj ligi FBiH. Pišu lijepu sportsku priču, a u nadolazećoj sezoni najavljuju i pohod na viši rang.

Klub je u proteklim danima pokrenuo zanimljivu akciju.

"Odlučili smo da pokrenemo akciju i da "napunimo" virtualnu tribinu . O čemu se radi , svaki pojedinac , ugostiteljski objekat , obrt ili firma koja da donaciju za klub u minimalnoj vrijednosti od 10 KM , dobit će mjesto na virtualnoj tribini koja će krasiti naslovnicu naše stranice . Akcija je otvorena do daljnjeg i svakome ko pomogne naš klub urućićemo virtualnu zahvalnicu na našem profilu i ubaciti njegovo ime na tribinu . Pošto ne možemo fizički napuniti tribinu zbog okolnosti u kojima se nalazimo sigurni smo da možemo na ovaj način", naveli su iz kluba.

Akciju su podržali i Kiseljačani. Nogometni suci Danijel Bojo i Antonio Tomić(Kreševljak koji živi u Kiseljaku) priključili su se akciji, i na simboličan način izrazili potporu zdravoj sportskoj ideji. Tim su još jednom pokazali ono što su svi znali, a to je da vole sport i da sve rade za dobrobit istog.

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17