• Liga prvaka

Dinamo se plasirao u 3.pretkolo Lige prvaka. Modri su nakon velike drame izbacili rumunjski Cluy. Nakon regularnog dijela bilo je 2-2, a Dinamo je bio sretniji i spretniji u raspucavanju.

Momčad Zorana Mamića je povela u 14.minuti, a strijelac je bio Amer Gojak.Mogao je Dinamo i do veće prednosti u prvom dijelu, ali pogođene su dvije grede. U 51.minuti nesmotreni Theophille-Catherine pravi kazneni udarac i pritom zarađuje crveni karton. Livaković brani udarac Deaca, a potom i odbijanac, i drži vodstvo svoje momčadi.

U 64.domaćin je izjednačio. Pereirra je pucao izdaleka, Livaković je loše reagirao i Cluy je poravnao.U 78. Dinamo opet vodi. Odlična akcija Petkovića i Ademija, ovaj potonji tuče, ali brani mu vratar, no Kastrati dobro prati i zabija za 2-1.Činilo se da Modri idu u treće pretkolo, no u 92.minuti nakon greške Petkovića Rumunji ponovo izjednačuju, a strijelac je bio Hrvat Debeljuh.

Nije bilo pogodaka u produžetcima, pa se pristupilo izvođenju penala. Redom su pogađali Petković,Ademi,Leovac i Stojanović za Dinamo te Vinicius,Đoković,Rondon i Sušić za Cluy. U petoj seriji Balgradean brani udarac Gojaka, no njegov kiks ispravlja Livaković, koji je obranio udarac Golofce. U šestoj seriji sigurni su Dilaver s jedne i Deac s druge strane, a u sedmoj je Gvardiol siguran, a Boli šalje loptu nebu pod oblake i Dinamo je došao do naredne faze.

Lokomotiva nije uspjela izbaciti bečki Rapid. Bečani su slavili pogotkom Karae iz 32.minute. Gosti su bili bolji tim, Lokosi su se borili, no nisu uspjevali ozbiljnije ugroziti gol protivnika.

Stipo Marković je igrao 61 minutu, a zamijenio ga je Budimir.

Lokomotiva natjecanje nastavlja u Europskoj ligi.