• Pao Natron

Juniori Kiseljaka nastavljaju sa sjajnim igrama ove sezone. U trećoj utakmici stigla je i druga pobjeda, i to kod nezgodne momčadi Natrona, s kojom su dijelili treće mjesto na tablici do ovog kola.

Sjajnom igrom mladi Kiseljačani su slavili 0-3. Izabranici Marija Galića poveli su u 28.minuti preko Petra Markovića. U 54.minuti Marcel Liješnić postiže pogodak za 0-2 , a isti nogometaš u 78. minuti postavlja i konačan rezultat.

Juniori su nastupili u sastavu : Raguz,Antić,Dujmović,Perić,Čelan,Lončarević,Liješnić,Borović,Marković,Miličević,Marošević.

S klupe za pričuve priliku su dobili Purišević,Durak,Šimić,Vlajić i Rajić.

Juniori su drugi na tablici sa 7 bodova, dva manje od NK Romari. U narednom kolu Kiseljak će dočekati Iskru.