ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Malonogometni turnir

Malonogometni turnir u Bilalovcu dobio je polufinaliste. Od startnih 28 ekipa ostale su još 4 , koje će se boriti za naslov.

Organizacija turnira je jako dobra, a usto prati ga i lijepa posjećenost. Uvjeti za igru su također odlični, jer se igra na modernom terenu s umjetnom travom.

Ranije su se u polufinale plasirale ekipe Bucomerc TWI i Sajmir Tihovići, a sinoć su im se pridružile ekipe Mrki komerc i Rent-a-quad Kibe.

Ekipe Rent-a-quad Kibe i Gomionica odigrale su sjajnu utakmicu. Nakon 40 minuta na semaforu je stajao rezultat 3-3 i pobjednika su odlučili šesterci. U trećoj seriji Ćatić je zaustavio udarac Omerhodžića, a Salkić je bio kirurški precizan i donio je svojoj ekipi polufinale.

U drugoj utakmici sastale su se ekipe Mrki komerc i Caffe Era/Mir Podastinje. I ta utakmica pružila je sve ono najbolje što futsal može pružiti. Ekipa Mrki komerc je došla u vodstvo 1-0, no već do poluvremena izabranici Marka Lučića izjednačili su na 1-1.Sa dva brza pogotka Mrki komerc je pobjegao na "hendikep-razliku" 3-1, a do kraja se ekipa Caffe Era/Mir Podastinje nije uspjela vratiti, iako su imali veliki broj dobrih prilika.

Zbog kišnih oborina, danas je slobodan dan na turniru, a organizatori se nadaju da će kiša zaobići Bilalovac sutra i prekosutra, kako bi svi mogli završiti u sjajnoj završnici.