• NK Kiseljak

Protekli vikend bio je uspješan za mlade kiseljačke nogometaše. U Kiseljaku je gostovala Fortuna iz Zenice, a bodovi su ostali na domaćem terenu.

Kadeti su upisali pobjedu s visokih 4-0. Po dva pogotka postigli su Dorijan Drljepan i Luka Čelan, a vrijedi spomenuti i dvije asistencije Karla Mirčića.

Juniori su slavili rezultatom 3-1. U 9.minuti Kiseljak je poveo preko Petra Borovića. Marcel Liješnić, koji je ušao s klupe, u 80. minuti zabija za 2-0. Gosti smanjuju u 85.minuti preko Ajnura Gluhića, a pobjedu Kiseljačanima osigurao je Josip Vlajić u 90.minuti, koji je također u igru ušao s klupe za pričuve.

Treće kolo igra se već u srijedu, a NK Kiseljak gostuje kod Natrona u Maglaju.