• Na penale

Iako su Kiseljačani u Han Bilu otputovali bez nekoliko bitnih nogometaša, iako je Rudar na poluvremenu imao dva pogotka prednosti, izabranici Spomenka Bošnjaka savladali su domaćina nakon penala!

Nije dobro počelo, Rudar je poveo preko Torlaka u 17.minuti. Kiseljak se vratio preko Danijela Tomića, koji zabija s bijele točke. No, do poluvremena golovima Alića i Petaka Rudar dolazi do 3-1 i činilo se da će domaćin doći do pobjede.
No, tako nije mislio trener Bošnjak i njegovi igrači. U drugom poluvremenu izašli su još nabrijaniji, te su ginuli za svaku loptu. U 58.minuti Danijel Tomić smanjuje na 3-2, da bi u 65. Marko Antić iz slobodnjaka izjednačio za 3-3.
Do kraja su momci našli snage , iako su igrali samo s jednom zamjenom. Ostavili su srce na terenu, i pokazali kako se igra za svoj grad i klub.
Regularni dio završen je 3-3, i pristupilo se izvođenju penala.

Za Kiseljak su pogađali Fejzić, Grošo, Dario Tomić i Marko Antić, za domaće su promašili Kadrić i Petak i Kiseljak se plasirao u finale kantonalnog Kupa.