• Trogrlić

Jučer je na stadionu "Luke" u Visokom odigrana prijateljska utakmica između juniora Željezničara i Bosne Visoko.

Domaća Bosna je slavila rezultatom 2-1 , a oba pogotka djelo su Gabrijela Trogrlića. Mladi Kiseljačanin odigrao je sjajan susret, a dvaput je matirao protivničkog vratara, iako mu to nije primarna zadaća.Vrijedi spomenuti da su juniori Željezničara aktualni prvaci države.

Trogrlić u rujnu puni 18 godina, a igra za juniore Bosne, a ima potpisan ugovor s prvim timom. Član je Bosne Visoko već tri godine, a došao je baš iz Željezničara. Karijeru je počeo u Betaclubu.

Klub na njega ozbiljno računa, a uskoro bi trebao imati dobru minutažu u prvom timu.

FOTO : Privatni album,arhiv,facebook