• Divan gest

FOTO :Arhiv/Junko sač na Nadoknadi

Protekla dva tjedna u organizaciji SU "Futuro" Hadžići održan je 1.online nogometni kviz. Ponovo su nogometni sladokusci iz Središnje Bosne pokazali zavidno znanje, a zanimljivo je da su sva četiri prva mjesta namijenjena upravo za igrače sa Sudačke nadoknade.

Prvo mjesto osvojio je Bojan Antolović iz žepačke ekipe UD Čika. On je u sjajnom finalnom ogledu nakon 13 pitanja savladao Ivana Jimmyja Stanića iz ekipe Junko Sač rezultatom 5-4. Jimmy je vodio 4-2, no Antolović je uvezao tri točna odgovora i osvojio titulu.

Treće mjesto je pripalo još jednom članu ekipe Junko Sač, Vedranu Mariću. On je u susretu za treće mjesto savladao Vedrana Bagarića, kultnog voditelja Nadoknade, koji se po prvi put našao s druge strane. No, Marić je nakon meča učinio jedan potez o kojem će se još dugo pričati. U teškoj korona situaciji, odlučio je prepustiti treće mjesto i brončanu medalju svom suigraču iz Junke , Draganu Kvesiću Giletu. Naime, Gile se trudi i trudi, ali njegova vitrina za medalje zjapi prazna , prekrivena paučinom. Stoga se Marić odlučio na ovaj human gest, i zasigurno čekirao svoju kartu za raj. Nadamo se da ovo nije posljednje postolje za Gileta, te da će mu suigrači iz Junke prepustiti još mnogo njih.

Kvizašima će nagrade udruženja biti uručene nakon prestanka krizne situacije.