• NK Brnjaci organizator

FOTO : Privatni album/Facebook (2019.)

Završeno je natjecanje u žongliranju za amatere (neaktivne nogometaše) koje je organizirao NK Brnjaci. Prvo mjesto osvojio je Nihad Duharkić iz mjesta Han Ploča, koji je čak 5000 puta žonglirao loptom. Loptu je uspio kontrolirati čak 45 minuta. Pobjedniku će biti uručena kvalitetna nogometna lopta kao nagrada.

Paralelno, organizirano je i natjecanje u žongliranju za mlađe kategorije kluba.

U kategoriji pionira 1. mjesto osvojio je Mateo Tuka (705), dok je kod predpionira najbolji bio Luka Stanić (594 puta). U kategoriji cicibani Ivano Perić bio je najuspješniji (118 puta), dok je kod zagića laskavu titulu ponio Ivan Matić koji je žonglirao 86 puta. Mališanima će nogometne lopte biti uručene naknadno.