• Polovičan uspjeh

Košarkaši Kiseljaka bili su domaćini KK Promo u okviru 18.kola Lige mladih. Minibasketaši su sjajno otvorili susret, i limitirali protivnike na samo dva poena u prvoj četvrtini. Značilo je to da će gosti iz Donjeg Vakufa vrlo teško stići ovaj rezultat. Do kraja su mali Kiseljačani čuvali svoju prednost, a na kraju je završeno rezultatom 42-31.

Kadeti su poraženi rezultatom 71-54, no i pored poraza iz KK Kiseljak poručuju da su zadovoljni prikazanom igrom.Vrijedi spomenuti i da je Jan Nenadić upisao svoje prve minute za kadetski tim, ali da je riječ o igraču rođenom 2008.godine, koji je tako zaigrao s pet godina starijim igračima.