Prijateljska utakmica

88132413_513093089379129_390650481279500288_n.jpg

 

Rukometaši Kiseljaka večeras su odigrali prijateljsku utakmicu. Protivnik je bio federalni prvoligaš, ekipa Čelik junior, koja zauzima 5.mjesto u Prvoj ligi FBiH.Bila je to odlična provjera za Kiseljačane, koji su parirali kvalitetnijem timu.

Prednost gostiju u prvom dijelu kretala se od 2 do 3 pogotka razlike, a na predah se otišlo s rezultatom 11-14 za Čelik. I u drugom poluvremenu naši rukometaši su se odlično nosili, te u dva navrata ozbiljno priprijetili. U posljednjih 12 minuta ušlo se pri rezultatu 22-23 i očekivala nas je zanimljiva završnica. Gosti su otišli na tri razlike, a trener domaćina odlučio je prednost dati mlađim igračima u finišu utakmice. I oni su tako dobili vrijedne minute, i iskustvo za naredna iskušenja.

Čelik je naposljetku slavio 26-31.Raspucan je ponovo bio Boris Bošnjak, koji je sa 8 pogodaka torpedirao golmana Čelika. Time je pokazao da će biti važna karika našeg kluba. Pet pogodaka zabio je Antonio Marković, koji hvata natjecateljsku formu. Četiri je dodao Drljo, tri Klarić, dva Šunjić i Duno, a po jedan Kesić i Babić. Čestitke našim rukometašima na hrabroj igri.

Već u nedjelju pred našim igračima je prvenstveni ogled. Kiseljačani gostuju Izviđaču u Ljubuškom!

 

 

 

 

 

 

 

artinfo.ba

ART BLOG NAŠA DIJASPORA NATJEČAJI MARKETING POŠALJITE VIJEST
Prijateljska utakmica

88132413_513093089379129_390650481279500288_n.jpg

 

Rukometaši Kiseljaka večeras su odigrali prijateljsku utakmicu. Protivnik je bio federalni prvoligaš, ekipa Čelik junior, koja zauzima 5.mjesto u Prvoj ligi FBiH.Bila je to odlična provjera za Kiseljačane, koji su parirali kvalitetnijem timu.

Prednost gostiju u prvom dijelu kretala se od 2 do 3 pogotka razlike, a na predah se otišlo s rezultatom 11-14 za Čelik. I u drugom poluvremenu naši rukometaši su se odlično nosili, te u dva navrata ozbiljno priprijetili. U posljednjih 12 minuta ušlo se pri rezultatu 22-23 i očekivala nas je zanimljiva završnica. Gosti su otišli na tri razlike, a trener domaćina odlučio je prednost dati mlađim igračima u finišu utakmice. I oni su tako dobili vrijedne minute, i iskustvo za naredna iskušenja.

Čelik je naposljetku slavio 26-31.Raspucan je ponovo bio Boris Bošnjak, koji je sa 8 pogodaka torpedirao golmana Čelika. Time je pokazao da će biti važna karika našeg kluba. Pet pogodaka zabio je Antonio Marković, koji hvata natjecateljsku formu. Četiri je dodao Drljo, tri Klarić, dva Šunjić i Duno, a po jedan Kesić i Babić. Čestitke našim rukometašima na hrabroj igri.

Već u nedjelju pred našim igračima je prvenstveni ogled. Kiseljačani gostuju Izviđaču u Ljubuškom!

 

 

 

 

 

 

 

artinfo.ba

artinfo2019-footer-logo.png

REDAKCIJA PORTALA

E-mail

artinfo.portal@gmail.com

Marketing

marketing@artinfo.ba

POSTANITE DIO TIMA

Copyright 2007-2022 ART  Sva prava zadržana. Zabranjeno preuzimanje sadržaja bez dozvole izdavača.

designer17