• 11.kolo Prve lige FBiH

Sjajan susret odigrali su jučer MNK Željezničar i MNK Iskra Vrbas u okviru 11.kola Prve futsal lige FBiH. Bio je to susret prve i treće momčadi na tablici, a Iskra je slavila 4-5 i uključila se u borbu za prvo mjesto.

Iskra je povela u 5.minuti preko Bećirovića, a u istoj minuti Tutkur zabija za 0-2. Minut kasnije Željezničar postiže dva pogotka za izjednačenje, a oba je zabio Zahirović. U 11.minuti Zeba zabija za potpuni preokret domaćina, da bi do poluvremena Fuka postigao pogodak za poravnanje.

U drugom poluvremenu nije bilo pogodaka sve do 39.minute. Tada Danijel Tomić postiže pogodak za 4-3, i činilo se da je Željo blizu pobjede. No,samo par sekundi kasnije Ahmet Fuka daje gol za poravnanje. Tek što je Željo krenuo s centra, Fuka ponovo zabija i donosi pobjedu svojoj momčadi.

Željezničar je bio oslabljen neigranjem sjajnog Ivice Marića, a u kadru je bio i mladi vratar Mateo Bilić.

Odličan je bio i susret MNK Žepče i MNK DiaBiH. Gosti su brzo poveli sa 3-0 pogocima Salčina, Bašića i Kenana Boje, no domaćin se vratio već do poluvremena golovima Martinovića te Rašića U drugom dijelu raspucani Vedad Salčin postiže još 4 pogotka i donosi svojoj ekipi vrijednu pobjedu 5-7. Za domaćine su još zabijali DiaBiH se ovom pobjedom uključila u borbu za sami vrh.Za Diu su nastupili i Marin Ivičević i Leo Kožul, dok Leo Elpez nije bio u kadru za ovu utakmicu.