• Prijateljska

kiseljak olimpik prijateljska

Nogometaši Kiseljaka poraženi su od Olimpika u prijateljskoj utakmici. Gosti iz Sarajeva slavili su na Stadionu hrvatskih branitelja 1:2.
Bila je to odlična provjera za obje momčadi, a Olimpik je doputovao u jakom sastavu u Kiseljak.
Gosti su vodili 2-0, a onda se Vlatko Bošnjak sjurio u šesnaesterac gostiju , gdje ga nogometaš Olimpika ruši i dosuđen je kazneni udarac. Siguran egzekutor bio je Danijel Tomić. Do kraja je Kiseljak pokušao doći do izjednačenja, no usprkos pritisku gosti su slavili pobjedu.

Za Olimpik je od prve minute zaigrao Kiseljačanin Nikola Baban, te je bio jedan od boljih na terenu.