• Službeni debi

Marin Pongračić je upisao službeni debi za Wolfsburg. Pongračić se jučer našao u početnih 11 na gostovanju kod posljednjeplasiranog Paderborna,a  stoperski tandem činio je sa Knocheom.

Wolfsburg je slavio 2-4 ,a pogotke su postigli Ginzcek (2), Knoche i Arnold, dok su za domaćine pogađali Zolinski i Vasiliadis.

Pongračić je odigrao svih 90 minuta.Dva puta je otklonio veliku opasnost pred golom, imao je 49 točnih dodavanja (83 posto). Pogodio je 5 od 10 dugih lopti, osvojio 4/6 duela.Napravio je 2, a pretrpio jedan prekršaj, a u 57. dobio je žuti karton zbog zadržavanja igre.

Ovo mu je prva službena utakmica za Vukove, a nastupio je i u prijateljskoj protiv niželigaša Oberneulanda. Nakon 20 kola njegov tim je 9.na ljestvici , sa sedam bodova zaostatka za mjestima koja vode u Europu.