• Španjolci uvjerljivi

U drugom susretu skupine C Španjolska je deklasirala Latviju 33-22. Debitanti Latvijci držali su se u prvom dijelu i na poluvremenu zaostajali samo tri razlike (14-11). U drugom dijelu bili su Latvijci i na 18-16, no ponestalo je rješenja kad su protivnici zatvorili gorostasa Kristopansa. Crvena furija ubacila je u brzinu više , i na kraju ostvarila i dvocifrenu prednost.

Fernandez je kod pobjednika zabio 5, Abello i Sole dodali su po 4 gola. De Vargas i Coralles kombinirano su obranili 12 udaraca. Kristopans je bio najbolji kod Latvije sa 7 golova, Jurdzs je zabio 5. Golmani Kukša i Purins obranili su 12 lopti.