• 90 minuta za Kiseljačanina

Nogometaši Željezničara nisu uspjeli osvojiti jesensku titulu BHT Premijer lige. Usprkos pobjedi u gradskom derbiju nad Sarajevom, Željeznčar nije uspio na svom terenu pobjedom osigurati 1.mjesto na polusezoni. Mostarski Velež šokirao je Grbavicu pobijedivši 0-2.

Fajić i Ćivić donijeli su pobjedu gostujućem timu.

Petar Bojo našao se u početnoj postavi, i odigrao je cijeli susret. U 11. minuti dobro je ubacio iz kornera, ali Sipović šutira preko gola. Bojo u 40. minuti iskosa šutira pored gola.U 45.minuti Veselinović ubacuje, a gostujuća obrana u zadnji trenutak čisti loptu ispred Kiseljačanina. U nadoknadi prvog dijela još jedan dobar ubačaj Petra Boje, ali Krpićev udarac zaustavlja Bobić.

Željezničar je imao mnogo šansi, ali nisu uspjeli zabiti gol.

FK Sarajevo je usprkos remiju sa slabašnom Zvijezdom jesenski prvak, sa bodom više od najljućeg rivala.