• 6.nastup Boje

Nogometna reprezentacija Bosne i Hercegovine do 21 godine pretrpjela je drugi poraz u kvalifikacijama za Euro. Izabranici Vinka Marinovića poraženi u Wrexhamu od Walesa 1-0.

Bio je to susret podjednako kvalitetnih protivnika, u kojem je Wales iskoristio jednu svoju šansu i slavio pobjedu. Pogodak odluke postigao je Cullen u 71.minuti.

Petar Bojo igrao je od prve minute. Igrao je do 80.minute, kada ga je zamijenio nogometaš Zrinjskog Gabrijel Čoko. Bio je to šesti nastup za Boju u dresu U21 reprezentacije.

Ovim porazom šanse BiH da se plasira na prvenstvo svedene su na minimum.